Mamy jeszcze miejsca. Zajmij jedno.


Zdrowie biznesmena

Ćwiczenia relaksacyjne są świetną metodą przebudzania kontroli umysłu nad ruchami, giętkością i naszym zdrowiem. 

Nie chodzi tutaj wcale o relaks wywoływany sztucznie przez nałogi naszej cywilizacji: jedzenie, papierosy, alkohol, TV, itp. Chodzi o rozluźnienie mięśni i uspokojenie umysłu. Ćwiczenia i wykłady ze świadomości ciała pomagają rozwinąć świadomość specyficznych partii twojego ciała, znaleźć ukojenie od bólu i zrozumieć pełniej, jak twoje ciało pracuje. Każda z tych dyscyplin jest różna, ale wszystkie one maja wspólne doświadczenia: lepszy kontakt z własnym ciałem, poprzez integracje ciała i umysłu. Dzięki uczestnictwu w ćwiczeniach nauczysz się jak walczyć ze stresem i jak nauczyć się kontrolować własne cialo i umysł, jak znaleźć spokój i harmonię w dzisiejszym świecie.

Na zajęcia dobrze jest zaopatrzyć się w niekrępujący ruchów strój. W miarę możliwości prosimy o zabranie mat. Ćwiczenia bez obuwia.

Wykładowca: Małgorzata Mączko

Od kilkunastu lat pasjonuje się naturalnymi terapiami i gimnastyka antystresową. Mieszkała i uczyła się przez 4 lata w Indiach. Praktykowała głównie w Ekwadorze, USA, RPA i Europie. Jest nauczycielem i terapeutką Refleksologii i Reiki, pasjonatką ćwiczeń somatycznych czyli świadomości ciała. Uprawia joge od kilkunastu lat. Uczyła się ćwiczeń relaksacyjnych od lekarzy, terapeutow i mistrzów w różnych zakątkach świata.