Mamy jeszcze miejsca. Zajmij jedno.


Gry CASHFLOW 101 i Turniej CASHFLOW 202


CASHFLOW 101 - pudełkoCASHFLOW 101 to popularna edukacyjna gra planszowa Roberta Kiyosaki zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci poznanie tematyki związanej z rachunkowością i finansami. CASHFLOW 101 uczy podstaw inwestowania w akcje, biznes i nieruchomości, umieszczając gracza w interaktywnym środowisku pozwalającym na eksperymentowanie z własną strategią.

Dołącz do ponad ćwierć miliona początkujących i zaawansowanych inwestorów z całego świata, którzy przy pomocy tej gry poznali sposób na wydostanie się z "wyścigu szczurów" i przejścia na "szybki tor", gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Użyj tej gry, aby przygotować się do inwestowania w prawdziwym świecie finansów.

CASHFLOW 101 jest planszową grą edukacyjną, która uczy rachunkowości, finansów i inwestowania podczas pasjonującej zabawy. W zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję oraz słowniczek fachowych pojęć.

W CASHFLOW 101 zastosowano unikalną technikę nauki inwestowania - model interaktywny. Jest on prosty, ale jednocześnie przynosi maksymalne efekty. Uczysz się nie poprzez czytanie czy słuchanie wykładu, ale poprzez symulację rzeczywistych zdarzeń, a więc bez ryzykowania własnych ciężko zarobionych pieniędzy!

Dzięki zastosowaniu teorii w praktyce Twoje umiejętności pozwolą Ci w końcu wydostać się z prawdziwego "wyścigu szczurów", czyli z nieustannej gonitwy za pieniędzmi. Na tym polega potęga gry CASHFLOW 101.

Zobacz, jak zacząć myśleć tak, jak bogaci
i wydostać się z "wyścigu szczurów"!

Inwestuj w prawdziwym świecie bez żadnego ryzyka

CASHFLOW 101 - to interaktywna gra planszowa, która pozwali Ci odnieść korzyści w prawdziwym świecie inwestycji, bez ryzyka i obaw, które zazwyczaj towarzyszą osobom podejmującym pierwsze kroki na drodze do stworzenia swojej zamożności.

W grze, podobnie jak w życiu:

 • otrzymujesz comiesięczną wypłatę,
 • masz zadłużenie na karcie kredytowej,
 • masz kredyty bankowe: hipoteczny, na samochód itp.,
 • prowadzisz zestawienie finansowe i zestawienie bilansowe,
 • masz nieprzewidziane wydatki (kupujesz rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz),
 • jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty,
 • wchodzisz w związek małżeński i masz dzieci,
 • możesz wykazać szlachetność, dając na dobroczynność,
 • zostajesz wystawiony na ryzyko związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, spadkiem,
 • kupujesz nieruchomości i inwestujesz w biznesy,
 • urząd skarbowy wzywa Cię na kontrolę,
 • negocjujesz transakcje z innymi uczestnikami gry...,
 • i jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie - kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i realizujesz największe marzenie swojego życia (czego w prawdziwym świecie większość ludzi nie osiągnie, bo nie potrafią zaprząc pieniędzy do pracy).

 

"Więcej niż gra Monopoly. Nowa gra planszowa zdobywa fanów na całym świecie. Jej celem jest uczenie ludzi jak się wzbogacić".
New York Times, styczeń 2004


Gra zaczyna się od rzutu kostką. Następnie wraz z innymi graczami poruszasz się po planszy, robiąc wszystko by sprostać wyzwaniom, które prowadzą do ostatecznego celu gry, jakim jest stworzenie przychodu pasywnego i wyjście z "wyścigu szczurów". Wiele elementów gry CASHFLOW 101 to odzwierciedlenie Twojego własnego życia, skondensowanego do 3-4 godzin gry.

CASHFLOW 101 plansza

CASHFLOW 101 umożliwia graczom wnikliwy wgląd w ich własne życie. Na początku śmiejesz się, gdy Twoi znajomi podejmują nierozsądne decyzje (np. kupując nowy samochód za pożyczone pieniądze) i z miesiąca na miesiąc borykają się ze swoimi finansami, podczas gdy Ty pędzisz do przodu, budując swoją kolumnę aktywów.

Aż nagle zaczynasz rozumieć, że to, co Twoi znajomi robią w grze (a zapewne i Ciebie to dotyczy) odzwierciedla ich działanie w codziennym życiu.

To właśnie dlatego CASHFLOW 101 jest tak wspaniałym sposobem poznania drogi prowadzącej do zamożności. Gra pozwala "oszukać" życie. Zdasz sobie sprawę ze swoich nawyków. Nauczysz się je korygować. Poznasz podstawy sukcesu i bogactwa podczas przyjemnej i interaktywnej gry.

Opanowanie CASHFLOW 101 do perfekcji sprawi, że podejmowane przez Ciebie działania w prawdziwym świecie będą mniej ryzykowne. A efektem tego będą Twoje zyski w inwestowaniu i biznesie.

Aby wydostać się z wyścigu szczurów, potrzebujesz finansowej inteligencji*!

Cashflow to pierwszy produkt edukacyjny, który uczy inwestowania i rachunkowości w tym samym czasie... i sprawia, że nauka jest przyjemnością. To jest przełom w edukacji.

CASHFLOW sprawozdanieWiele osób myśli, że gra Cashflow toczy się na dużej kolorowej planszy. W rzeczywistości jednak grasz na swojej karcie wyników - zestawieniu finansowym. Tak, jak w prawdziwym życiu. Celem gry Cashflow jest uzyskanie kontroli nad osobistymi finansami i własnym przepływem pieniężnym. Ludzie, którzy nie wiedzą, którędy płyną ich pieniądze często mają problemy finansowe przez całe życie, bez względu na to, ile zarabiają.

To jest Twoja karta gry. Nauczyciele, biedni i średnia klasa koncentrują się na kolumnie przychodów. Chodzisz do szkoły, aby nauczyć się poruszać w wyścigu szczurów - ciężko pracujesz za pieniądze. Bogaci koncentrują się na kolumnie aktywów. Obracają pieniędzmi na szybkim torze - to ich pieniądze ciężko pracują dla nich.

Szkoła zwiększa Twoją wiedzę akademicką, a gra Cashflow zwiększa Twoją finansową inteligencję.

Szkoła jest ważna, gdy chodzi o zabezpieczenie stałego zatrudnienia. Gra Cashflow jest ważna, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe.

* Inteligencja finansowa nie oznacza, ile pieniędzy zarabiasz, ale ile pieniędzy zatrzymujesz - jak ciężko te pieniądze dla Ciebie pracują i na jak wiele pokoleń je zatrzymasz. Cashflow szybko zwiększa twoją inteligencję finansową i szansę na prawdziwą finansową niezależność. Wyrwanie się z wyścigu szczurów.