Mamy jeszcze miejsca. Zajmij jedno.

[ 09-11-2008 ]
[ 09-11-2008 ]
[ 09-11-2008 ]
[ 09-11-2008 ]
Rozpoczęliśmy prace nad II Ogólnopolską Konferencją E-Biznesu i Inwestowania (II OKEBI)!
[ 09-11-2008 ]
Ze względu na fakt, że zosało już tylko 15 nieopłąconych miejsc, a zamówień mamy jeszcze ponad 100, wstrzymaliśmy możliwość zapisów.
Wszystkie Wiadomo¶ci

COMARCH daje uczestnikom II OKEBI nagrody warte 3000 zł!

Comarch sponsoruje dla uczestników II OKEBI 5 pakietów nagród wartych w sumie blisko 3000 zł. Każdy z 5 pakietów składa się z:

  • licencji na program CDN OPT!MA START Mała Firma (Kasa/Bank, Faktury, Detal, Księga Podatkowa) - warta 295 zł
  • kuponu na 3 miesiące bezpłatnego korzystania z CDN e-Sklep do każdej licencji - warty 297 zł

Na swoim stoisku podczas Konferencji, Comarch zaprezentuje CDN e-Sklep oraz CDN Online - rozwiązania dla firm sektora MSP, w szczególności działających w oparciu o możliwości najnowszych technologii w dziedzinie e-commerce.

Do dyspozycji uczestników konferencji będą konsultanci Comarch, którzy przedstawią "na żywo" pracę na systemach CDN oraz udzielą wyczerpujących informacji o sposobach rozwoju własnych przedsiębiorstw przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania i internetu. D

Dostępne będą również materiały merytoryczne dotyczące CDN e-Sklep i CDN Online, a wśród uczestników rozlosowane zostaną upominki - zestawy gadżetów Comarch.

Comarch jest wiodącym środkowoeuropejskim dostawcą biznesowych rozwiązań IT, które kompleksowo obsługują relacje z klientami i optymalizują działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Klientami Comarch są największe światowe korporacje, oraz ponad 40 tyś. małych i średnich firm w Polsce. Więcej www.comarch.pl

CDN OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi CDN ASYSTA.